IV Niedziela Adwentu 24.12.2023

1. Dziś Wigilia Bożego Narodzenia.

2. O 24:00 Tradycyjnie Uroczysta Pasterka.

3. W poniedziałek Uroczystość Bożego Narodzenia- msze Święte o godzinie 8:00, 9:30 i 11:00.

4. We wtorek Święto Świętego Szczepana- msze Święte o godzinie 8:00, 9:30 i 11:00.

Na każdej mszy Świętej poświęcenie owsa.

5. W środę Święto Świętego Jana Apostoła, oraz dzień imienin Księdza Biskupa Ordynariusza.

Pamiętajmy w modlitwie o osobie i posłudze naszego pasterza.

6. W niedzielę Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Świętego Józefa, oraz nabożeństwo na zakończenie Roku Pańskiego 2023.

Msze Święte o godzinie 8:00, 9:30, 11:00 i msza Święta i nabożeństwo na zakończenie roku o godzinie 15:00.

7. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.

8. Dyżur w Kościele numery od 210 do 220.

 

27.12.2023 rozpocznie się wizyta duszpasterska- tzw Kolęda w naszej parafii.

27.12.2023- Rejon Sołtysie od godziny 8:30.

28.12.2023- Rejon Podsośnina od godziny 8:30.

29.12.2023- Rejon Podgóry- Podlas od godziny 8:30.

30.12.2023- Rejon Pogorzała od godziny 8:30.

 

Ofiarę z racji kolędy można złożyć na tacę, oczywiście jeżeli ktoś będzie miał takie życzenie.

 

Msze Święte w tym tygodniu:

 

Poniedziałek- Boże Narodzenie

8:00- Za zmarłych Marię i Kazimierza Sołtys.

9:30- Za zmarłego Edwarda Soboń.

11:00- O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodzin Owsiany i Materna.

 

Wtorek

8:00- Za zmarłych Annę, Jana i Antoniego Szpiech.

9:30- Za zmarłych Jana i Stanisławę Pyra.

11:00- Za zmarłych Kazimierę i Konstantego Łojek.

 

Środa

7:00- W intencji rodzin od numeru 200 do 210.

16:00- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

16:30- Za zmarłych Franciszkę i Stanisława Bosek.

 

Czwartek

6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7:00- Za zmarłą Alinę Kudła w intencji od brata z rodziną.

 

Piątek

6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nowenna do Świętego Judy Tadeusza.

7:00- Za zmarłego Tadeusza Rykała w intencji od chrześnicy Moniki z rodziną.

 

Sobota

7:00- Za zmarłych Mikołaja, Franciszkę, Franciszka i Anielę.

 

Niedziela- Święto Świętej Rodziny.

8:00- Za zmarłą Alinę Kudła w intencji od siostry Krystyny z rodziną i chrześnicy Moniki.

9:30- Za zmarłą Władysławę Szpond.

11:00- Za zmarłych Annę i Piotra Drążek.

15:00- Za zmarłego Jana Wiśniowskiego w intencji od rodziny.

Facebook
Facebook