1. Rozpoczynamy uroczyście Renowację Misji Świętych- podczas których będzie nam towarzyszył i zostanie z nami na zawsze w tej świątyni Święty Juda Tadeusz- Patron od spraw trudnych i beznadziejnych.
Mam wielką radość i satysfakcję, że ten szczególny Święty, apostoł Jezusa Chrystusa przybył do naszej wspólnoty parafialnej.
2. Witamy w naszej wspólnocie Księdza Misjonarza Andrzeja Wątrobę.
3. W poniedziałek 20.03.2023 po mszy Świętej wieczornej spotkanie zespołu Caritas Pań w budynku muzeum.
4. W piątek 24.03.2023 po mszy Świętej wieczornej w budynku muzeum spotkanie Akcji Katolickiej.
5. W świętym czasie Wielkiego Postu otwórzmy jeszcze bardziej swoje serce na potrzeby bliźniego składając dar na rzecz potrzebujących w Kościele i w naszych sklepach.
6. W poniedziałek 20.03.2023 Uroczystość Świętego Józefa przeniesiona ze względu na niedzielę.
7. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny zapraszam tradycyjnie Drogich Parafian do podjęcia się duchowej adopcji dziecka poczętego.
Deklaracje są wystawione przy ołtarzu Matki Bożej Jagodnej.
8. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.
9. Dyżur w Kościele numery od 70 do 85.
Msze Święte w tym tygodniu:
Poniedziałek
8:00- W intencji rodzin od numeru 45 do 70.
8:00- Za zmarłą Genowefę Szarek w intencji od rodziny Buda.
9:30- Za zmarłego Ludwika Bosek w intencji od wnuka Dariusza.
9:30- Za zmarłą Jadwigę Duklińską w intencji od męża i syna z rodziną.
17:00- Za zmarłego Zbigniewa Sikora w intencji od Ojca Chrzestnego Jana i Marii Bosek.
17:00- Za zmarłego Bronisława Piękoś w intencji od chrzestnego Wiesława Szpond.
Wtorek
8:00- Za zmarłą Helenę Sitek w intencji od Macieja Fortuna z rodziną.
17:00- Za zmarłego Bronisława Piękoś w intencji od Kazimiery i Stanisława Kempa.
17:00- Za zmarłego Zdzisława Szarek w intencji od syna Piotra z rodziną.
Środa
8:00- Za zmarłego Zbigniewa Sikora w intencji od Marty i Antoniego Basamon.
8:00- Za zmarłego Bronisława Piękoś w intencji od Danuty i Adama Musiał.
11:00- W intencji parafian.
17:00- Za zmarłego Zdzisława Szarek w intencji od córki Angeliki.
17:00- Za zmarłych Stanisławę, Kazimierę, Emilię, Jakuba, Edwarda i Wacława Krupskich.
Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłą Helenę Sitek w intencji od chrześnicy Marii Bałchan.
Piątek
7:00- Droga Krzyżowa.
7:00- Za zmarłych Wiktorię, Zdzisława i Franciszka Domino.
16:30- Droga Krzyżowa.
16:30- Za zmarłego Ryszarda Bosek w 3 rocznicę śmierci w intencji od żony i dzieci.
Sobota- Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
7:00- Za zmarłego Adama.
7:20- Za zmarłego Zbigniewa Sikora w intencji od rodziny Czyż.
Niedziela
8:00- Za zmarłego Jana Pałys w 7 rocznicę śmierci.
9:30- Za zmarłych Alicję i Stanisława Fortuna.
11:00- Za zmarłych Annę i Romana Radachiewicz.
11:00- Za zmarłych Franciszkę i Wawrzyńca Majka.
14:00- Gorzkie Żale.