Podnieś rączkę Boże Dziecię- błogosław Ojczyznę naszą!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składam moim Kochanym Parafianom najserdeczniejsze życzenia.
Życzę Wam Moi Kochani pokoju, radości, tych darów które płyną z betlejemskiego żłóbka.
Niech Boże Dziecię Wam błogosławi i umacnia w każdym dniu w miłości i dobroci.
Niech nowo narodzony Jezus Chrystus – Boże Dzieciątko narodzi się w sercu każdego z Was.
Radosnych i błogosławionych Świąt życzy Wam Moi Kochani
Wasz ksiądz Artur
