Życzenia do parafian

Podnieś rączkę Boże Dziecię- błogosław Ojczyznę naszą!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składam moim Kochanym Parafianom najserdeczniejsze życzenia.

Życzę Wam Moi Kochani pokoju, radości, tych darów które płyną z betlejemskiego żłóbka.

Niech Boże Dziecię Wam błogosławi i umacnia w każdym dniu w miłości i dobroci.

Niech nowo narodzony Jezus Chrystus – Boże Dzieciątko narodzi się w sercu każdego z Was.

Radosnych i błogosławionych Świąt życzy Wam Moi Kochani

Wasz ksiądz Artur

Facebook

Facebook