- Serdecznie zapraszamy na spotkanie Ruchu Czystych Serc w naszej parafii, które odbędzie się w czwartek po mszy Świętej i nabożeństwie różańcowym, więcej informacji w poniższym plakacie.
Kategoria: Msze św. i nabożeństwa
XXV Niedziela Zwykła 24.09.2023
1. W środę 27.09.2023 na godzinę 18:00 zapraszam dzieci klasy III, oraz rodziców na mszę Świętą podczas której dzieciom zostaną poświęcone i wręczone różańce.
Po mszy Świętej odbędzie się krótkie spotkanie z rodzicami dzieci klasy III.
2. W czwartek 28.09.2023 o godzinie 16:00 spotkanie ministrantów i lektorów.
3. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych i składka na cele diecezjalne.
Również od przyszłej niedzieli 1.10.2023 rozpoczęcie nabożeństw różańcowych.
Zapraszam gorąco parafian do licznego udziału w tym pięknym nabożeństwie.
Będziemy polecać Matce Bożej intencje nasze osobiste, naszych rodzin i naszej Kochanej Ojczyzny.
W miesiącu październiku msza Święta wieczorna o godzinie 17:00, a następnie nabożeństwo różańcowe.
W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godzinie 15:00.
4. Kwesta na rzecz naszego Seminarium Duchownego wyniosła 1 440 zł.
5. Dziś kwesta do skarbonek na rzecz Katolickiego Radia VIA.
6. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Głos Niebylca, oraz kalendarze rolnicze za 25zł.
7. Dyżur w Kościele numery od 20 do 30.
Msze Święte w tym tygodniu:
Poniedziałek
7:00- W intencji rodzin od numeru 1 do 20.
Nowenna do Świętego Mikołaja.
Wtorek
7:00- Za zmarłą Władysławę Rykała w intencji od synowej Haliny z rodziną.
Środa
7:00- Za zmarłą Władysławę Rykała w intencji od rodziny Bałchan.
17:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18:00- Za zmarłego Stanisława, oraz o pociechę i pokój serca dla żony i najbliższej rodziny.
Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za Dusze w Czyściu Cierpiące.
Piątek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nowenna do Świętego Judy Tadeusza.
7:00- Za zmarłych Janinę i Piotra Gwiżdż w intencji od sąsiadów Bosków.
Sobota
6:30- Za zmarłą Kazimierę Szpond w 6 rocznicę śmierci.
Niedziela
8:00- Za zmarłych Józefa i Józefę Basamon.
9:30- Za zmarłych Stanisława, Balbinę i Marię Żelichowskich.
11:00- Za zmarłych Salomeę i Władysława Pękosz, oraz za zmarłych z rodziny.
15:00- Nabożeństwo różańcowe.
XXIV Niedziela Zwykła 17.09.2023
1. We wtorek w naszej diecezji wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z La Salette- Pojednawczyni Grzeszników.
2. Dziś kwesta do skarbonek na rzecz naszego Seminarium Duchownego.
3. W przyszłą niedzielę kwesta do skarbonek na Katolickie Radio VIA.
4. Również w przyszłą niedzielę ostatnia składka na tacę na rzecz prac przy naszym Kościele i w parafii.
5. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny oraz kwartalnik Niedziela za 15zł.
6. Dyżur w Kościele numery od 1 do 20.
Msze Święte w tym tygodniu:
Poniedziałek
7:00- O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Julii.
7:20- W intencji rodzin od numeru 420 do końca, oraz parafian z Glinika Charzewskiego i Piekarówki.
Nowenna do Świętego Mikołaja.
Wtorek
7:00- Za zmarłego Władysława Rykała w intencji od wnuczki Dominiki.
Nabożeństwo do Świętego Jana Napomucena.
Środa
7:00- Za zmarłego Władysława Rykała w intencji od wnuczki Moniki z rodziną.
17:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18:00- Za zmarłą Marię Szarek.
Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłego Władysława w intencji od córki z mężem.
Piątek
6:30- Nowenna do Świętego Judy Tadeusza.
7:00- Za zmarłego Władysława Rykała w intencji od sąsiadów Iskrzyckich.
Sobota
7:00- Za zmarłych Jacka i Józefę Bosek.
Niedziela
8:00- Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla sióstr z róży Bożeny Wójcik.
9:30- Za zmarłego Władysława Rykała w intencji od wnuczki Asi z rodziną.
11:00- Za zmarłych Józefa i Katarzynę Zaremba.
XXIII Niedziela Zwykła 10.09.2023
1. Dziś Uroczystość Beatyfikacji Rodziny Ulmów w Markowej, polecamy nasze intencje tej niezwykłej błogosławionej rodzinie.
2. Składam gorące podziękowanie członkom Żywego Różańca Za piękne przygotowanie Dróżek Różańcowych z okazji Święta Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
3. We wtorek 12.09.2023 wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej.
4. W czwartek 14.09.2023 Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
W naszej parafii w Zakątku Matki Bożej msza Święta o godzinie 17:00, a następnie Parafialna Droga Krzyżowa w plenerze.
5. W piątek 15.09.2023 Święto Matki Bożej Bolesnej, msza Święta w Zakątku Matki Bożej, a następnie udamy się na Dróżki 7 Boleści Matki Bożej.
Serdecznie zapraszam parafian do licznego udziału w tych nabożeństwach.
6. W środę o godzinie 16:30 zbiórka lektorów i ministrantów w Kościele- zbiórka jest obowiązkowa.
7. W sobotę o godzinie 10:00 spotkanie Koła Misyjnego w domu parafialnym.
8. W przyszłą niedzielę prosiłbym Drogich Parafian o zbiórkę do skarbonek na rzecz naszego Seminarium Duchownego jako coroczną zbiórkę jesienną.
9. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.
10. Dyżur w Kościele numery od 420 do końca, oraz parafianie z Glinika Charzewskiego i Piekarówki.
Msze Święte w tym tygodniu:
Poniedziałek
7:00- W intencji rodzin od numeru 400 do 420.
Nowenna do Świętego Mikołaja.
Wtorek
7:00- Za zmarłą Irenę Kudła w intencji od chrześniaka Marcina Lenart.
Nabożeństwo do Świętego Jana Napomucena.
Środa
7:00- Za zmarłą Irenę Kudła w intencji od Małgorzaty i Wiesława Parys.
17:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18:00- Za zmarłych Stanisława, Julię i Eugenię Tobiasz.
Czwartek- Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłą Irenę Kudła w intencji od Tomasza Lenart z rodziną.
17:00- Za zmarłą Marię Bosek w 8 rocznicę śmierci.
Piątek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nowenna do Świętego Judy Tadeusza.
7:00- Za zmarłą Irenę Kudła w intencji od brata z rodziną.
17:00- Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla braci z róży Świętego Andrzeja Boboli.
Sobota
7:00- Za zmarłych z rodzin Bosków i Witków.
7:20- Za zmarłych Kazimierę i Kazimierza Gwizdak.
Niedziela
8:00- Za zmarłych Katarzynę, Stanisława, Jana i Annę Noworól.
9:30- Za zmarłych Janinę i Mariana Ochałek.
11:00- Za zmarłych Helenę i Wawrzyńca Musiał w intencji od wnuczki Alicji z rodziną.
XXII Niedziela Zwykła 3.08.2023
1. W poniedziałek 4.09.2023 o godzinie 8:00 Uroczysta msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Serdecznie zapraszam uczniów, nauczycieli, wychowawców i rodziców aby w imię Boże rozpocząć ten szczególny czas formacji młodego pokolenia.
2. Dziś na każdej mszy Świętej poświęcenie ziarna do siewu.
3. Dziś również zmiana tajemnic różańcowych i składka na Seminarium Duchowne.
4. W przyszłą niedzielę tradycyjnie prosiłbym o składkę na listę na rzecz naszej Pani Organistki jako podziękowanie za całoroczną piękną pracę na rzecz naszej parafii.
Jak zostało to ustalone przez radę parafialną 30 zł od rodziny.
5. W piątek 8.09.2023 wypada Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny- Matki Bożej Siewnej.
Uroczysta msza Święta w Zakątku Matki Bożej o godzinie 17:00, a następnie udamy się na dróżki różańcowe polecając wszystkie nasze osobiste intencje, intencje naszych rodzin i naszej Kochanej Ojczyzny- Zapraszam Drogich parafian do licznego udziału w tym szczególnym nabożeństwie.
6. W przyszłą niedzielę odbędzie się w Markowej uroczystość beatyfikacji rodziny Ulmów.
Z naszej parafii nie było zbyt wielu chętnych na wyjazd na tę uroczystość, gdyby ktoś z parafian chciał jechać indywidualnie to są u mnie do wzięcia karty wstępu na to szczególne wydarzenie.
7. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.
8. Dyżur w Kościele numery od 400 do 420.
Msze Święte w tym tygodniu:
Poniedziałek
7:00- Za zmarłą Izabelę Kuch.
7:00- Nowenna do Świętego Mikołaja.
8:00- W intencji rodzin od numeru 390 do 400.
Wtorek
7:00- Za zmarłego Zygmunta Rak w intencji od rodziny Dziadosz.
Nabożeństwa do Świętego Jana Napomucena.
Środa
7:00- Za zmarłego Zbigniewa Sikora w rocznicę śmierci.
17:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18:00- Za zmarłą Janinę Gieroń z domu Machowska w intencji od Kazimiery Janaś.
Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłego Zygmunta Rak w intencji od koleżanek Alicji Rak, Danuty i Marii.
Piątek- Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nowenna do Świętego Judy Tadeusza.
7:00- Za zmarłego Zygmunta Rak w intencji od Janusza Rak z Glinika Charzewskiego.
17:00- Dziękczynna o zdrowie i Boże błogosławieństwo, oraz podziękowanie za zbiory, a także za zmarłe siostry z róży Pani Marii Musiał.
Sobota
7:00- Za zmarłą Janinę Bosek w intencji od rodzin Rędziniak i Leszczak.
7:20- O zdrowie i szczególną opiekę Matki Bożej dla Julii.
Niedziela
8:00- Za zmarłych Helenę i Wawrzyńca Musiał.
8:00- Za zmarłych Stanisławę i Jana Basamon.
9:30- Za zmarłego Jana Bałchan w 11 rocznicę śmierci.
11:00- Dziękczynna za zbiory z rejonu Sołtysie.
XXI Niedziela Zwykła 27.08.2023
1. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu, Zmiana tajemnic różańcowych i składka na Seminarium Duchowne.
2. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca.
Spowiedź w I piątek rano od godziny 6:30 i po południu od godziny 16:30.
3. W I sobotę o godzinie 6:30 Adoracja Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
Natomiast na godzinę 19:00 zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie, gdzie zostaną wprowadzone relikwie błogosławionego Pawła VI papieża, który był złączony z orędziem Matki Bożej Fatimskiej.
Zwracam się z gorącą prośbą do parafian od numeru 70 do 140 o pomoc w przygotowaniu Zakątka Matki Bożej do nabożeństwa.
Prosiłbym jak zwykle o wykoszenie trawy, pozbieranie gałązek, przetarcie ławeczek, oraz wygrabanie liści.
Z góry dziękuję za wszelkie dobro okazane Matce Bożej.
Prosiłbym do pracy parafian w środę o godzinie 8:00 lub w innym dogodnym czasie.
4. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.
W naszym sklepiku można nabyć piękny film na DVD- ,,Ulmowie- błogosławiona rodzina”.
Ksiązki- ,,Rodzina Ulmów- droga ku świętości”, ,,Wiktoria Ulma, opowieść o miłości”.
5. Dyżur w Kościele numery od 390 do 400.
Msze Święte w tym tygodniu:
Poniedziałek
7:00- W intencji rodzin od numeru 380 do 390.
Nowenna do Świętego Mikołaja.
Wtorek
7:00- Za zmarłą Janinę Bosek w intencji od Jana i Małgorzaty Mazur.
Nabożeństwo do Świętego Jana Napomucena.
Środa
7:00- Za zmarłego Adama Telesz w 4 rocznicę śmierci.
17:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18:00- Za zmarłych Kazimierę i Wojciecha Basamon.
Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłą Janinę Bosek w intencji od Władysława Bosek.
Piątek
6:30- Adoracja i nowenna do Świętego Judy Tadeusza.
7:00- Za zmarłą Małgorzatę Pięciak w intencji od Marii Pięciak.
17:30- Adoracja w intencji Dusz w Czyściu Cierpiących.
18:00- Za zmarłych Anielę i Bronisława Gorzynik.
Sobota
6:30- Adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
7:00- Za zmarłą Bronisławę Kozioł.
19:00- Za zmarłych Mariana i Bronisławę Teper.
19:00- Dziękczynna w 67 rocznicę Chrztu Świętego.
Niedziela
8:00- Za zmarłych Józefa i Józefę Basamon.
9:30- Dziękczynna w 55 rocznicę ślubu Danuty i Stefana Krok.
11:00- Za zmarłych Marię i Czesława Musiał.
XXI Niedziela Zwykła 20.08.2023
1. Kwesta na rzecz poszkodowanych przez powódź na Słowenii wyniosła 1880 zł wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.
2. W przyszłą niedzielę na mszę Świętą o godzinie 11:00 zapraszam młodzież obecnej klasy VII po mszy Świętej zostaną rozdane młodzieży indeksy do bierzmowania.
3. W poniedziałek 21.08.2023 o godzinie 21:30 wyjdzie z naszej parafii pielgrzymka autokarowa Licheń-Częstochowa.
Pielgrzymka ma charakter dziękczynny za ogrom otrzymanych łask, które spływają na naszą parafię i nasze rodziny.
W naszych modlitwach będziemy polecać nasze rodziny, parafię i naszą Ojczyznę prosząc w dalszym ciągu o potrzebne łaski i dziękując za wszelkie dobro.
Bardzo bym prosił, aby pielgrzymi przyszli do autokaru na godzinę 21:00.
Po odśpiewaniu Apelu Jasnogórskiego wyruszymy w drogę do Lichenia.
Do Lichenia chcemy przybyć na otwarcie cudownego obrazu i na mszę Świętą poranną.
3. Dyżur w Kościele numery od 380 do 390.
4. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.
5. W przyszłą niedzielę składka na rzecz prac przy Kościele i w parafii.
Msze Święte w tym tygodniu:
Poniedziałek
7:00- O zdrowie i szczególną opiekę Matki Bożej dla Julii.
7:20- W intencji rodzin od numeru 370 do 380.
Nowenna do Świętego Mikołaja.
Wtorek
7:00- O zdrowie dla Józefa Sikora w intencji od braci z róży Świętego Józefa.
Nabożeństwo do Świętego Jana Napomucena.
Środa- wspomnienie błogosławionego Władysława Findysza.
7:00- Nowenna do Matki Bożej.
7:20- Za zmarłą Małgorzatę Pięciak w intencji od mamy Danuty Kucharskiej.
Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłą Janinę Bosek w intencji od Leszka Kempy z rodziną.
Piątek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nowenna do Świętego Judy Tadeusza.
7:00- Za zmarłą Janinę Bosek w intencji od Stanisława i Kazimiery Kempa.
Sobota- Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.
7:00- Za zmarłych Janinę i Józefa Szarek i za zmarłych z rodziny.
7:00- Za zmarłych Stanisławę i Zygmunta Basamon.
Niedziela
8:00- Za zmarłych Ludwika i Annę Marcinowskich.
9:30- Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Ewy i Marka Wierzbickich.
11:00- Dziękczynna od uczestników spod Kapliczki za rzeką.
W przyszłą niedzielę w Katedrze dziękczynienie za tegoroczne zbiory- dzień modlitwy o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników.
XIX Niedziela Zwykła 13.08.2023
1. We wtorek 15.08.2023 Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny- Matki Bożej Zielnej.
Msze Święte o godzinie 8:00, 9:30 i 11:00.
Msza Święta o godzinie 11:00 w Zakątku Matki Bożej Fatimskiej.
Na każdej mszy Świętej poświęcenie owoców, ziół i kwiatków.
2. W przyszłą niedzielę odbędą się Dożynki Gminne w parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Jaworniku.
Uroczysta Msza Święta polowa o godzinie 15:00, a następnie dalszy ciąg uroczystości dożynkowych.
3. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.
4. Dyżur w Kościele numery od 370 do 380.
Msze Święte w tym tygodniu:
Poniedziałek
7:00- W intencji rodzin od numeru 360 do 370.
Nowenna do Świętego Mikołaja.
Wtorek- Matki Bożej Zielnej
8:00- Dziękczynna msza Święta urodzinowa.
9:30- Za zmarłych Janinę i Władysława Żelazny.
11:00- Za zmarłą Marię Reguła w 10 rocznicę śmierci.
Środa
7:00- Za zmarłego Józefa Ruszała w intencji od syna Piotra.
17:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18:00- O zdrowie dla Antoniego Janika w intencji od braci z róży.
Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłą Janinę Bosek w intencji od syna Marka z rodziną.
Piątek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Świętego Judy Tadeusza.
7:00- Za zmarłą Janinę Bosek w intencji od bratowej z córką.
Sobota
7:00- Za zmarłą Janinę Bosek w intencji od syna Andrzeja.
Niedziela
8:00- Za zmarłych Stanisława, Weronikę, Józefa, Helenę, Janinę, Genowefę, Jana, Stanisławę, Mariusza Pałys w intencji od Sylwestra.
9:30- Za zmarłych Annę i Bronisława Piękoś w intencji od córki Alicji z rodziną.
11:00- Za zmarłych Józefa i Władysławę Urban.
XXVII Niedziela Zwykła 6.08.2023
1. Dziś Adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych i składka na cele diecezjalne.
2. Składka z ostatniej niedzieli lipca na rzecz prac przy naszym Kościele i w parafii wyniosła 4 160zł.
Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne podziękowanie- Bóg zapłać.
3. Gorące podziękowanie składam parafianom od numeru 1 do 70 Za piękne przygotowanie Zakątka Matki Bożej do nabożeństwa fatimskiego.
Niech Matka Boża ma Was w swojej szczególnej opiece.
4. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.
5. Dyżur w kościele numery od 360 do 370.
Msze Święte w tym tygodniu:
Poniedziałek
7:00- W intencji rodzin od numeru 350 do 360.
Nowenna do Świętego Mikołaja.
Wtorek
7:00- Za zmarłą Jadwigę Dulińską w intencji od Sylwestta Betleja.
Nabożeństwo do Świętego Jana Napomucena.
Środa
7:00- Za zmarłą Irenę Gwizdak w intencji od córki Marzeny z rodziną.
17:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18:00- O Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla uczestników majówki spod Kapliczki Matki Bożej Brzemiennej.
Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłą Irenę Gwizdak w intencji od Marzeny i Mirosława Wiącek.
Piątek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nowenna do Świętego Judy Tadeusza.
7:00- Za zmarłą Zytę Łyszczarz.
Sobota
7:00- Za zmarłego Bronisława Piękoś w intencji od wnuczki Natalii z mężem.
Niedziela
8:00- Za zmarłego Stanisława Janik w 3 rocznicę śmierci.
9:30- Dziękczynna w 10 rocznicę ślubu Anny i Radosława Pałys.
11:00- Za zmarłego Alfreda Buda.
XVII Niedziela Zwykła 30.07.2023
1. W środę możliwość uzyskania odpustu zupełnego.
2. W przyszłą niedzielę Święto Przemienienia Pańskiego.
3. Kwesta na rzecz transportu dla naszych misjonarzy wyniosła 1 222zł.
4. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
W I czwartek spowiedź rano od godziny 6:30.
W I piątek spowiedź rano od godziny 6:30 i po południu od godziny 16:30 do 18:00.
5. W I sobotę o godzinie 6:30 Adoracja Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
Na godzinę 19:00 zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie gdzie zostaną wprowadzone relikwie Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus.
Zwracam się z gorącą prośbą do parafian od numeru 1 do 70 o pomoc w przygotowaniu Zakątka Matki Bożej do nabożeństwa.
Chodzi jak zwykle o wykoszenie trawy, pozbieranie gałązek i przetarcie ławeczek.
Prosiłbym parafian w środę na godzinę 8:00 rano lub w innym dogodnym czasie.
6. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych i składka na cele diecezjalne.
7. 1.08.2023 wypada rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego- miłosierdziu Bożemu polecamy naszych bohaterów.
8. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.
9. Dyżur w Kościele numery od 350 do 360.
Msze Święte w tym tygodniu:
Poniedziałek
7:00- W intencji rodzin od numeru 333 do 350.
7:20- O szczególną opiekę Matki Bożej Jagodnej i potrzebne zdrowie dla Julii.
Nowenna do Świętego Mikołaja.
Wtorek
7:00- Za zmarłych Kazimierza i Marię Moskwa.
Nabożeństwo do Świętego Jana Napomucena.
Środa
7:00- Za zmarłą Janinę Maik.
17:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18:00- Za zmarłego Mariusza Pałys w 3 rocznicę śmierci.
Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłego Jana Kawalec w intencji od córki Grażyny z mężem.
Piątek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nowenna do Świętego Judy Tadeusza.
7:00- Za zmarłego Jana Bosek w intencji od syna Waldemara z rodziną.
17:30- Adoracja i modlitwa w intencji Dusz w Czyściu Cierpiących.
18:00- Za zmarłego Grzegorza Wilk w 10 rocznicę śmierci.
Sobota
7:00- Za zmarłego Edwarda Bosek w intencji od syna z żoną.
7:20- Za zmarłego Ryszarda Sokołowskiego w intencji od żony.
19:00- O Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Grażyny i Zbigniewa Wolskich i całej rodziny.
19:00- Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o szczególną opiekę Matki Bożej dla Bogumiły i Władysława Masłyk i całej rodziny.
19:00- Dziękczynna za szczególną opiekę Matki Bożej z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Zofii i Stanisława Gorzynik i całej rodziny.
Niedziela
8:00- Za zmarłych Józefa i Józefę Basamon.
9:30- Za zmarłego Bartosza Bosek.
11:00- Za zmarłego Władysława Pietrucha.