III Niedziela Wielkanocna 19.04.2026

1. We wtorek 21.04.2026 o godzinie 16:30 w Kościele próba dla dzieci klasy III oraz ich rodziców przed Uroczystością I Komunii Świętej.

2. W czwartek 23.04.2026 Uroczystość Świętego Wojciecha Patrona Polski.

3. W przyszłą niedzielę początek tygodnia modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

4. W przyszłą niedzielę bardzo bym prosił o składkę na listę na rzecz wywozu śmieci z naszego cmentarza 40 zł od rodziny. Wywóz śmieci i porządek na cmentarzu to dzisiaj bardzo duży koszt, dlatego bardzo bym prosił o pomoc na ten wspólny cel, aby nasz cmentarz godnie wyglądał. Pan Grabarz bardzo prosi, aby na cmentarzu nie robić tzw. ,,Dzikich wysypisk”, ale by odpady wkładać do wyznaczonych pojemników.

Kochani ciągle to powtarzam, że cmentarz to po Kościele miejsce Święte i należy się temu miejscu godny wygląd i szacunek dla naszych kochanych i bliskich zmarłych.

5. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

6. Dyżur w Kościele numery od 390 do 400.

 

Msze Święte w tym tygodniu:

 

Poniedziałek

7:00- W intencji rodzin od numeru 380 do 390.

Nowenna do Świętego Mikołaja.

 

Wtorek

7:00- Za zmarłą Annę Parys w intencji od Krystyny i Stanisława Ziobro.

Nabożeństwo do Świętego Jana Napomucena.

 

Środa

7:00- Za zmarłego Stefana Szpond w intencji od córki.

16:00- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

16:30- Dziękczynna w 65 rocznicę ślubu Jana i Kazimiery Brud.

 

Czwartek

6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7:00- Za zmarłego Stefana Szpond w intencji od Teresy i Józefa Banaś.

 

Piątek

6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Świętego Judy Tadeusza.

7:00- Za zmarłego Stefana Szpond.

 

Sobota

7:00- O zdrowie i szczęśliwą operację dla Sylwestra.

 

Niedziela

8:00- Za zmarłego Władysława Urban w 12 rocznicę śmierci.

9:30- Za zmarłych Józefa i Józefę Kulińskich.

11:00- Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Marka Wierzbickiego w intencji od żony i dzieci.

 

Składam gorące podziękowanie parafianom od numeru 200 do 300 oraz parafianom spoza tych numerów, a także naszym sympatykom ze Strzyżowa, którzy znaleźli czas dla Matki Bożej porządkując po sezonie zimowym Jej Zakątek. Za wszelkie dobro i poświęcony czas niech Matka Boża ma Was w swojej opiece.

 

Moi Kochani dnia 26.05.2026 organizowana jest z naszej parafii pielgrzymka autokarowa do Częstochowy.

 

Program pielgrzymki:

1. Wyjazd 0:30 z Połomi.

2. Obecność przy Matce Bożej- otwarcie obrazu.

3. Msza Święta w intencji pielgrzymów.

4. Droga Krzyżowa na wałach.

5. Czas wolny około 3 godziny.

6. Przejazd do Sanktuarium Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej- zwiedzanie sanktuarium.

7. Grill w ogrodach sanktuarium.

8. W drodze powrotnej nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej w Leśniowie.

 

Serdecznie zapraszam w Dniu Matki, aby Matce Bożej podziękować za Jej obecność w naszym życiu i prosić o potrzebne łaski dla naszych rodzin oraz dla naszej Kochanej Ojczyzny. Koszt pielgrzymki 150zł.

Facebook

Facebook