1. W środę możliwość uzyskania odpustu zupełnego.
2. W przyszłą niedzielę Święto Przemienienia Pańskiego.
3. Kwesta na rzecz transportu dla naszych misjonarzy wyniosła 1 222zł.
4. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
W I czwartek spowiedź rano od godziny 6:30.
W I piątek spowiedź rano od godziny 6:30 i po południu od godziny 16:30 do 18:00.
5. W I sobotę o godzinie 6:30 Adoracja Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
Na godzinę 19:00 zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie gdzie zostaną wprowadzone relikwie Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus.
Zwracam się z gorącą prośbą do parafian od numeru 1 do 70 o pomoc w przygotowaniu Zakątka Matki Bożej do nabożeństwa.
Chodzi jak zwykle o wykoszenie trawy, pozbieranie gałązek i przetarcie ławeczek.
Prosiłbym parafian w środę na godzinę 8:00 rano lub w innym dogodnym czasie.
6. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych i składka na cele diecezjalne.
7. 1.08.2023 wypada rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego- miłosierdziu Bożemu polecamy naszych bohaterów.
8. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.
9. Dyżur w Kościele numery od 350 do 360.
Msze Święte w tym tygodniu:
Poniedziałek
7:00- W intencji rodzin od numeru 333 do 350.
7:20- O szczególną opiekę Matki Bożej Jagodnej i potrzebne zdrowie dla Julii.
Nowenna do Świętego Mikołaja.
Wtorek
7:00- Za zmarłych Kazimierza i Marię Moskwa.
Nabożeństwo do Świętego Jana Napomucena.
Środa
7:00- Za zmarłą Janinę Maik.
17:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18:00- Za zmarłego Mariusza Pałys w 3 rocznicę śmierci.
Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłego Jana Kawalec w intencji od córki Grażyny z mężem.
Piątek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nowenna do Świętego Judy Tadeusza.
7:00- Za zmarłego Jana Bosek w intencji od syna Waldemara z rodziną.
17:30- Adoracja i modlitwa w intencji Dusz w Czyściu Cierpiących.
18:00- Za zmarłego Grzegorza Wilk w 10 rocznicę śmierci.
Sobota
7:00- Za zmarłego Edwarda Bosek w intencji od syna z żoną.
7:20- Za zmarłego Ryszarda Sokołowskiego w intencji od żony.
19:00- O Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Grażyny i Zbigniewa Wolskich i całej rodziny.
19:00- Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o szczególną opiekę Matki Bożej dla Bogumiły i Władysława Masłyk i całej rodziny.
19:00- Dziękczynna za szczególną opiekę Matki Bożej z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Zofii i Stanisława Gorzynik i całej rodziny.
Niedziela
8:00- Za zmarłych Józefa i Józefę Basamon.
9:30- Za zmarłego Bartosza Bosek.
11:00- Za zmarłego Władysława Pietrucha.