II Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2024

1. Dziś Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym o godzinie 15:00.

2. Dziewczynki z Koła Misyjnego rozprowadzają baranki z cukru jako pomoc ludziom starym i chorym.

3. Dzisiejsza Niedziela to Niedziela Ad Gente- to niedziela postu i solidarności z misjonarzami.

W Kościele są wystawione skarbonki gdzie można złożyć ofiarę na rzecz misji.

4. Trwa w naszej parafii akcja ,,Wielkanocny dar dla potrzebujących”. Dar naszego serca możemy złożyć w Kościele lub w naszych sklepach.

5. Po mszy Świętej o godzinie 11:00 zapraszam Radę Parafialną do budynku naszej wikarówki na krótkie spotkanie.

6. W tym tygodniu wypada I piątek i sobota miesiąca.

Spowiedź w I piątek rano od godziny 6:30 i po południu od godziny 15:00.

W I piątek o godzinie 16:00 modlitwa adoracyjna w intencji Dusz w Czyściu Cierpiących.

7. W I sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny o godzinie 6:30.

8. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych i składka na Seminarium Duchowne.

9. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

10. Dyżur w Kościele numery od 380 do 390.

 

Msze Święte w tym tygodniu:

 

Poniedziałek

7:00- W intencji rodzin od numeru 370 do 380.

Nowenna do Świętego Mikołaja.

 

Wtorek

7:00- Za zmarłego Stanisława Nowak w intencji od Zofii Głodowskiej.

Nabożeństwo do Świętego Jana Napomucena.

 

Środa

7:00- Za zmarłego Stanisława Nowak w intencji od Kazimiery Telesz z synami.

16:00- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

16:30- Za zmarłych Stanisławę, Kazimierę, Emilię, Jakuba, Edwarda i Wacława Krupskich.

 

Czwartek

6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7:00- Za zmarłego Stanisława Nowak w intencji od rodziny Żyłów.

 

Piątek

7:00- Droga Krzyżowa.

7:00- Za zmarłego Stanisława Nowak w intencji od Haliny i Edwarda Drążek.

16:30- Droga Krzyżowa.

16:30- Za zmarłych Wiktorię, Janusza, Zdzisława i Franciszka Domino.

 

Sobota

6:30- Adoracja Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

7:00- Za zmarłego Stanisława Nowak w intencji od Zofii i Jana Sikorów.

 

Niedziela

8:00- Za zmarłych Józefa i Józefę Basamon.

9:30- Za zmarłych Ludwika i Annę Marcinowskich.

11:00- Za zmarłych Józefa Kozę i Henryka Głowackiego.

15:00- Gorzkie Żale.

Facebook

I Niedziela Wielkiego Postu 18.02.2024

1. Dziś Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym o godzinie 15:00. Zapraszam do wspólnego rozpamiętywania Męki Pana Jezusa.

2. Dziewczynki z Koła Misyjnego rozdają skarbonki wielkopostne jako nasz dar dla ludzi starszych i chorych.

Skarbonki są przeznaczone dla rodzin które składając ofiarę wielkopostną przyniosą swój dar w Niedzielę Miłosierdzia.

3. Od przyszłej niedzieli w naszej parafii będą rozprowadzane tradycyjnie baranki z cukru jako nasza jałmużna dla potrzebujących.

4. Rozpoczynamy tradycyjnie w naszej parafii akcję ,,Wielkanocny dar dla potrzebujących”.

Dary naszego serca możemy składać w Kościele przy ołtarzu Serca Pana Jezusa, oraz w naszych sklepach.

5. W przyszłą niedzielę w całej Polsce kwesta do skarbonek Ad Gentes na rzecz misji na świecie.

6. W przyszłą niedzielę po mszy Świętej o godzinie 11:00 zapraszam Radę Parafialną na krótkie spotkanie do budynku naszej wikarówki.

7. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.

8. Dyżur w Kościele numery od 370 do 380.

 

Msze Święte w tym tygodniu:

 

Poniedziałek

6:30- W intencji rodzin od numeru 360 do 370.

Nowenna do Świętego Mikołaja.

 

Wtorek

7:00- Za zmarłego Stanisława Nowak w intencji od brata z rodziną.

Nabożeństwo do Świętego Jana Napomucena.

 

Środa

7:00- Za zmarłego Stanisława Nowak w intencji od szwagra Władysława.

16:00- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

16:30- O zdrowie dla Ady w intencji od koleżanek i kolegów z klasy.

 

Czwartek

6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7:00- Za zmarłego Stanisława Nowak w intencji od rodziny Kempa.

 

Piątek

7:00- Droga Krzyżowa.

7:00- Za zmarłą Czesławę Sikora w intencji od syna Krzysztofa.

16:30- Droga Krzyżowa.

16:30- Za zmarłą Elżbietę Kubasiewicz.

 

Sobota

7:00- Za zmarłego Stanisława Połomicz.

11:00- O zdrowie dla Władysławy Żelichowskiej w 80 rocznicę urodzin w intencji od córki z rodziną.

 

Niedziela

8:00- Za zmarłego Franciszka Kawalec w intencji od żony w rocznicę śmierci.

9:30- O zdrowie dla Ewy.

11:00- Za zmarłych Józefa i Helenę Parys.

15:00- Gorzkie Żale.

Facebook

VI Niedziela Zwykła 11.02.2024

1. W środę 14.02.2024- wypada Środa Popielcowa.

Rozpoczynamy 40-dniowy okres Wielkiego Postu- czas w którym przez modlitwę, pokutę i czynną miłość bliźniego przygotowujemy się do Świąt Paschalnych.

W Środę Popielcową obrzęd posypania głów popiołem na mszy Świętej o godzinie 7:00 i 16:30.

W Środę Popielcową obowiązuje post ilościowy i jakościowy.

W Popielec na prośbę Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski będzie przeprowadzona zbiórka do skarbonek na rzecz pomocy dla ofiar wojny na Ukrainie.

Moi Kochani czas Wielkiego Postu, to czas refleksji nad Męką Pana Jezusa, oraz okazja do nawrócenia i poukładania sobie na nowo życia w duchu przemiany i czynienia dobra- wszyscy tego bardzo potrzebujemy.

2. Zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

Droga Krzyżowa w naszej parafii w każdy piątek o godzinie 7:00 i 16:30.

Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdym niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 15:00.

Tradycyjnie składka z Gorzkich Żali przeznaczona będzie na urządzenie Grobu Bożego.

3. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Gość Niedzielny Extra poświęcony tematom związanym z Wielkim Postem.

4. Dyżur w Kościele numery od 360 do 370.

 

Msze Święte w tym tygodniu:

 

Poniedziałek

7:00- W intencji rodzin od numeru 350 do 360.

Nowenna do Świętego Mikołaja.

 

Wtorek

7:00- Za zmarłą Józefę Gwiżdż w intencji od córki Marty z rodziną.

Nabożeństwo do Świętego Jana Napomucena.

 

Środa- Popielec

7:00- Za zmarłego Józefa Parys w intencji od Władysławy Kuś.

16:30- O zdrowie dla Ady w intencji od kolegów i koleżanek z klasy.

 

Czwartek

6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7:00- Za zmarłego Józefa Parys w intencji od Zofi i Anny Wilk z rodzinami.

 

Piątek

7:00- Droga Krzyżowa.

7:00- Za zmarłych Julię i Tadeusza Domaradzkich.

16:30- Droga Krzyżowa.

16:30- Za zmarłego Józefa Parys w intencji od żony.

 

Sobota

7:00- Za zmarłego Józefa Parys w intencji od Zofii i Jana Sikorów.

 

Niedziela

8:00- Za zmarłego Stanisława Nowak w 2 rocznicę śmierci.

9:30- Za zmarłych Stanisława i Stefanię Domaradzkich.

11:00- Dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Michaliny.

Facebook

V Niedziela Zwykła 4.02.2024

1. W poniedziałek 5.02.2024 wypada wspomnienie Świętej Agaty.

Na mszy Świętej o godzinie 7:00 poświęcenie chleba i soli.

2. W przyszłą niedzielę wypada Światowy Dzień Chorego. Ojciec Święty skieruje na ten dzień stosowne orędzie.

3. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

Są do nabycia obrazy z błogosławioną rodziną Ulmów.

4. Dyżur w Kościele numery od 350 do 360.

 

Msze Święte w tym tygodniu:

 

Poniedziałek

7:00- W intencji rodzin od numeru 333 do 350.

 

Wtorek

7:00- Za zmarłego Józefa Parys w intencji od Danuty i Ryszarda Sokołowskich.

Nabożeństwo do Świętego Jana Napomucena.

 

Środa

7:00- Za zmarłego Józefa Parys w intencji od siostry Anny.

7:20- O zdrowie dla Janka.

16:00- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

16:30- Za zmarłą Janinę Gwiżdż.

 

Czwartek

6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7:00- Za zmarłego Józefa Parys w intencji od syna Andrzeja.

 

Piątek

6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Świętego Judy Tadeusza.

7:00- Za zmarłego Józefa Parys w intencji od kuzyna Tadeusza Pietruchy.

 

Sobota

7:00- O szczęśliwą operację i opiekę Matki Bożej.

7:20- O zdrowie dla Janka.

 

Niedziela

8:00- Za zmarłych Magdalenę i Antoniego Kasprzyk.

9:30- Za zmarłą Barbarę Skowron w 1 rocznicę śmierci.

11:00- Za zmarłych Mieczysława i Władysławę Wasilewskich.

Facebook

IV Niedziela Zwykła 28.01.2024

1. W poniedziałek 29.01.2024 odbędzie się w naszej parafii całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Zapraszam Drogich Parafian do wspólnej modlitwy adoracyjnej- szczególnie bardzo proszę róże różańcowe o podjęcie modlitwy adoracyjnej.

Polećmy Panu Bogu wszystkie nasze intencje i intencje naszych rodzin, oraz naszej Kochanej Ojczyzny.

 

2. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego-msze Święte o godzinie 8:00, 11:00 i 16:30. Na każdej mszy Świętej poświęcenie gromnic.

Na mszy Świętej o godzinie 16:30 dzieci

klasy III przyjmą z rąk swoich rodziców poświęcone medaliki i książeczki do I Komunii Świętej.

Dzieci klasy III zajmą miejsca w ławeczkach przygotowanych w prezbiterium.

Rodziców dzieci klasy III bardzo proszę o zajęcie ławeczek w prezbiterium.

W dniu Święta Matki Bożej Gromnicznej składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji.

 

3. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Spowiedź w I czwartek rano od godziny 6:30.

W I piątek, który zbiega się z Świętem Matki Bożej Gromnicznej spowiedź rano od godziny 7:00 i po południu od godziny 15:00.

 

4. W I sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające z Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 6:30.

 

5. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, w sklepiku są do nabycia obrazy z błogosławioną Rodziną Ulmów.

 

6. Dyżur w Kościele numery od 333 do 350.

 

7. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych i składka na cele diecezjalne.

 

Msze Święte w tym tygodniu:

 

Poniedziałek

7:00- Za zmarłego Bolesława Machowskiego w intencji od wnuczki Anety.

Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 16:30.

16:30- W intencji rodzin od numeru 310 do 332.

 

Wtorek

7:00- Za zmarłego Józefa Parys w intencji od wnuczki Eweliny.

Nabożeństwo do Świętego Jana Napomucena.

 

Środa

7:00- Za zmarłego Pawła Bosek w intencji od Barbary Nasiadka.

16:00- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

16:30- aza zmarłego Józefa Parys w intencji od córki Teresy z rodziną.

 

Czwartek

6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7:00- Za zmarłego Pawła Bosek w intencji od Marii i Edwarda Nasiadka.

 

Piątek- Święto Matki Bożej Gromnicznej

8:00- Za zmarłych Henrykę i Mikołaja Kempa.

11:00- Za zmarłych Marię i Adama Uryniak.

16:30- Za zmarłego Antoniego Skowron w 19 rocznicę śmierci.

 

Sobota

6:30- Adoracja Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

7:00- Za zmarłych Władysławę i Józefa Szpond.

 

Niedziela

8:00- Za zmarłych Józefa i Józefę Basamon.

9:30- Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Lucyny w intencji od córki z rodziną.

11:00- Za zmarłego Edwarda Pięciak w 17 rocznicę śmierci- intencja od rodziny.

Facebook

III Niedziela Zwykła 21.01.2024

1. Dzisiejsza Niedziela to Niedziela Słowa Bożego. Starajmy się często korzystać i czytać Pismo Święte – gdyż w nim znajduje się Słowo Boga- które daje nam zbawienie.

2. W czwartek Święto Nawrócenia Świętego Pawła- zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. W środę 24.01.2024 na godzinę 16:30 zapraszam młodzież klasy VIII, oraz rodziców, na mszy Świętej zostaną poświęcone modlitewniki, krzyże, oraz pamiątki do bierzmowania.
Po mszy Świętej odbędzie się w Kościele krótkie spotkanie dla rodziców klasy VIII.

4. Zakończyła się w naszej parafii wizyta duszpasterska tzw. kolęda.
Pragnę gorąco podziękować za serdeczne i życzliwe przyjęcie mojej osoby, za składaną ofiarę, oraz za naszą wspólną modlitwę w intencji rodzin w naszej parafii.

5. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

6. Dyżur w Kościele numery od 310 do 332.

Msze Święte w tym tygodniu:

Poniedziałek
7:00- Za zmarłego Krzysztofa Bosek w intencji od syna Piotra z rodziną.
7:20- W intencji rodzin od numeru 260 do 310.
Nowenna do Świętego Mikołaja.

Wtorek
7:00- Za zmarłego Pawła Bosek w intencji od Eweliny i Piotra Dziadosz.
Nabożeństwo do Świętego Jana Napomucena.

Środa
7:00- Za zmarłego Pawła Bosek w intencji od szwagra Daniela z rodziną.
16:00- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
16:30- Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Marleny w intencji od rodziców.

Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłego Krzysztofa Bosek w intencji od córki Joanny.

Piątek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nowenna do Świętego Judy Tadeusza.
7:00- Za zmarłego Bolesława Machowskiego w intencji od wnuka Przemysława z rodziną.

Sobota
7:00- Za zmarłego Bolesława Machowskiego w intencji od syna Bogusława.

Niedziela
8:00- Dziękczynna z prośbą o opiekę Matki Bożej dla braci z róży Świętego Józefa.
9:30- Za zmarłego Edwarda Pałys w intencji od żony i dzieci.
11:00- Za zmarłych z rodzin Zegarów, Musiałów i Masłyków z Baryczki.

Facebook

II Niedziela Zwykła 14.01.2024 

1. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. W piątek 19.01.2024 Uroczystość Józefa Sebastiana Pelczara głównego Patrona diecezji.

3. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

4. Dyżur w Kościele numery od 260 do 310.

 

Ciąg dalszy wizyty duszpasterskiej:

Poniedziałek- rejon do Kościoła od 8:30.

Wtorek- rejon od Kościoła w stronę Wyżnego od 13:00- zakończenie kolędy.

 

Msze Święte w tym tygodniu:

 

Poniedziałek

7:00- O zdrowie i szczęśliwą operacji dla Danieli.

7:20- W intencji rodzin od numeru 240 do 260.

Nowenna do Świętego Mikołaja.

 

Wtorek

7:00- Za zmarłego Pawła Bosek w intencji od szwagra Dariusza z rodziną.

 

Środa

7:00- Za zmarłego Bolesława Machowskiego w intencji od Danuty i Piotra Iskrzyckich.

16:00- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

16:30- Za zmarłego Adama Kuch w 12 rocznicę śmierci.

 

Czwartek

6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7:00- Za zmarłego Bolesława Machowskiego w intencji od córki z mężem.

 

Piątek

6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nowenna do Świętego Judy Tadeusza.

7:00- Za zmarłego Wiesława Dudek w 4 rocznicę śmierci.

 

Sobota

7:00- Za zmarłego Zbigniewa Stój

 

Niedziela

8:00- Za zmarłego Bolesława Machowskiego w intencji od syna Mariusza.

9:30- Za zmarłego Antoniego Dzindzio w rocznicę śmierci.

11:00- Za zmarłego Władysława Reguła w 5 rocznicę śmierci w intencji od córek.

 

 

Facebook

Niedziela Chrztu Pańskiego 7.01.2024

1. Dziś Adoracja Najświętszego Sakramentu, składka na Seminarium Duchowne i Zmiana tajemnic różańcowych.

2. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.

3. Dyżur w Kościele numery od 240 do 260.

4. Ciąg dalszy wizyty duszpasterskiej:

Poniedziałek 8.01
Rejon od Wyżnego w stronę Kościoła od godziny 8:00.

Wtorek 9.01
Rejon od Wyżnego do Kościoła od godziny 13:00.

Środa 10.01
Rejon od Kościoła w stronę Baryczki od godziny 13:00.

Czwartek 11.01
Rejon do granicy Baryczki od godziny 12:00.

Piątek 12.01
Rejon od Baryczki w stronę Kościoła od godziny 12:00.

Sobota 13.01
Rejon w stronę Kościoła od godziny 8:30.

Msze Święte w tym tygodniu:

Poniedziałek
7:00- Za zmarłego Andrzeja Gilowskiego.
7:20- W intencji rodzin od numeru 220 do 240.
Nowenna do Świętego Mikołaja.

Wtorek
7:00- Za zmarłego Pawła Bosek w intencji od żony z dziećmi.
Nabożeństwo do Świętego Jana Napomucena.

Środa
7:00- Za zmarłego Pawła Bosek w intencji od rodziny Dziadoszów.

Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłego Bolesława Machowskiego w intencji od syna Dariusza.

Piątek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nowenna do Świętego Judy Tadeusza.
7:00- Za zmarłego Bolesława Machowskiego w intencji od syna Wiesława z żoną.

Sobota
7:00- Za zmarłego Bolesława Machowskiego w intencji od żony Stafani.

Niedziela
8:00- Za zmarłych Stanisławę, Weronikę i Józefa Pałys.
9:30- Za zmarłego Franciszka Soleckiego.
11:00- Za zmarłego Jana Sikora.

Facebook

Niedziela Świętej Rodziny 31.12.2023

1. Dziś dodatkowa msza Święta o godzinie 15:00 i nabożeństwo na zakończenie roku 2023.

2. Jutro 1.01.2024 Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki- Nowy Rok.

Msze Święte o godzinie 8:00, 9:30 i 11:00.

W tym dniu składka przeznaczona jest na misje.

3. W sobotę 6.01.2024 Uroczystość Objawienia Pańskiego- III Króli.

Msze Święte o godzinie 8:00, 9:30 i 11:00.

W Uroczystość Trzech Króli dziewczynki z Koła Misyjnego będą rozprowadzać kredę i kadzidło- ofiary dowolne będą przeznaczone na misje.

Również w tym dniu dziewczynki z Koła Misyjnego podejmą Kolędę Misyjną.

4. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Spowiedź w I czwartek rano od godziny 6:30.

W I piątek spowiedź rano od godziny 6:30 i po południu od godziny 15:30.

5. Przyszła niedziela to Niedziela Chrztu Pańskiego.

Adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych i składka na Seminarium Duchowne.

6.Ciąg dalszy wizyty duszpasterskiej w naszej parafii:

Wtorek 2.01.2024 Rejon rzeki od godziny 13:00.

Środa 3.01.2024 Rejon Gadejówka od godziny 14:00.

Czwartek 4.01.2024 Rejon Gadejówka od godziny 12:00.

Piątek 5.01.2024 Rejon Gadejówka, oraz domy koło szkoły do Pana Stanisława Haligowskiego od godziny 12:00.

7. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.

8. Dyżur w Kościele numery od 220 do 240.

 

Msze Święte w tym tygodniu:

 

Poniedziałek- Nowy Rok

8:00- Za zmarłego Zdzisława Szarek w rocznicę śmierci.

9:30- Za zmarłego Tadeusza Ladzińskiego.

11:00- Za zmarłych Stanisława Józefczyk, Stanisława Haligowskiego, Stanisława Goleś, Stanisława Sikora.

 

Wtorek

7:00- W intencji rodzin od numeru 210 do 220.

Nabożeństwo do Świętego Jana Napomucena.

 

Środa- Ze względu na kolędę nowenna o godzinie 7:00

7:00- Za zmarłą Alinę Kudła w intencji od siostrzenicy Marzeny z rodziną.

 

Czwartek

6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7:00- Za zmarłą Alinę Kudła w intencji od Marcina Lenart.

 

Piątek

6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Świętego Judy Tadeusza.

7:00- Za zmarłego Tadeusza Rykała w intencji od Stefanii Machowskiej.

16:00- Adoracja do Dusz w Czyściu Cierpiących.

16:30- Za zmarłego Władysława Bosek w 1 rocznicę śmierci.

 

Sobota- Trzech Króli

8:00- Za zmarłego Tadeusza Rykała w intencji od córki Anety z rodziną.

9:30- Za zmarłą Bernadetę Kotowicz.

11:00- Za zmarłych Mariana Adamczyk, Stanisława i Władysławę Szczygieł.

 

Niedziela

8:00- Za zmarłych Józefa i Józefę Basamon.

9:30- Za zmarłą Elżbietę Rędziniak.

11:00- Dziękczynna w 60 rocznicę urodzin Zofii w intencji od męża z dziećmi.

Facebook

IV Niedziela Adwentu 24.12.2023

1. Dziś Wigilia Bożego Narodzenia.

2. O 24:00 Tradycyjnie Uroczysta Pasterka.

3. W poniedziałek Uroczystość Bożego Narodzenia- msze Święte o godzinie 8:00, 9:30 i 11:00.

4. We wtorek Święto Świętego Szczepana- msze Święte o godzinie 8:00, 9:30 i 11:00.

Na każdej mszy Świętej poświęcenie owsa.

5. W środę Święto Świętego Jana Apostoła, oraz dzień imienin Księdza Biskupa Ordynariusza.

Pamiętajmy w modlitwie o osobie i posłudze naszego pasterza.

6. W niedzielę Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Świętego Józefa, oraz nabożeństwo na zakończenie Roku Pańskiego 2023.

Msze Święte o godzinie 8:00, 9:30, 11:00 i msza Święta i nabożeństwo na zakończenie roku o godzinie 15:00.

7. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.

8. Dyżur w Kościele numery od 210 do 220.

 

27.12.2023 rozpocznie się wizyta duszpasterska- tzw Kolęda w naszej parafii.

27.12.2023- Rejon Sołtysie od godziny 8:30.

28.12.2023- Rejon Podsośnina od godziny 8:30.

29.12.2023- Rejon Podgóry- Podlas od godziny 8:30.

30.12.2023- Rejon Pogorzała od godziny 8:30.

 

Ofiarę z racji kolędy można złożyć na tacę, oczywiście jeżeli ktoś będzie miał takie życzenie.

 

Msze Święte w tym tygodniu:

 

Poniedziałek- Boże Narodzenie

8:00- Za zmarłych Marię i Kazimierza Sołtys.

9:30- Za zmarłego Edwarda Soboń.

11:00- O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodzin Owsiany i Materna.

 

Wtorek

8:00- Za zmarłych Annę, Jana i Antoniego Szpiech.

9:30- Za zmarłych Jana i Stanisławę Pyra.

11:00- Za zmarłych Kazimierę i Konstantego Łojek.

 

Środa

7:00- W intencji rodzin od numeru 200 do 210.

16:00- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

16:30- Za zmarłych Franciszkę i Stanisława Bosek.

 

Czwartek

6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7:00- Za zmarłą Alinę Kudła w intencji od brata z rodziną.

 

Piątek

6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nowenna do Świętego Judy Tadeusza.

7:00- Za zmarłego Tadeusza Rykała w intencji od chrześnicy Moniki z rodziną.

 

Sobota

7:00- Za zmarłych Mikołaja, Franciszkę, Franciszka i Anielę.

 

Niedziela- Święto Świętej Rodziny.

8:00- Za zmarłą Alinę Kudła w intencji od siostry Krystyny z rodziną i chrześnicy Moniki.

9:30- Za zmarłą Władysławę Szpond.

11:00- Za zmarłych Annę i Piotra Drążek.

15:00- Za zmarłego Jana Wiśniowskiego w intencji od rodziny.

Facebook