XXX Niedziela Zwykła 24.10.2021

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się tydzień misyjny.
Składka dzisiejsza przeznaczona jest na misje.

2. Dziś po mszy Świętej o godzinie 11:00 kolejna katecheza przedmałżeńska.

3.W przyszłą niedzielę po mszy Świętej o godzinie 11:00 odbędzie kolejna katecheza przedmałżeńska.

4. Dziś nabożeństwo różańcowe o godzinie 15:00.

5. W środę, czwartek, piątek i sobotę spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych rano od godziny 6:30 i po południu od godziny 16:00.

6. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiarę do skarbonek, tradycyjnie ofiara na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie jako zbiórka jesienna.
Ks. Rektor z góry wyraża wdzięczność za ofiary na rzecz naszego Seminarium.

7. Przy Ołtarzu Serca Pana Jezusa są wystawione karteczki na wypominki.

8. W środę o godzinie 15:30 w Kościele odbędzie się zbiórka lektorów i ministrantów przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
Zbiórka jest obowiązkowa.

9. W przyszłą niedzielę będziemy uroczyście obchodzić rocznicę poświęcenia naszego Kościoła.

10. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

11. Dyżur w Kościele numery od 333-350.

Msze Święte w tym tygodniu:

Poniedziałek
17:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.

Wtorek
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
7:20- W intencji rodzin od numeru 310 do 332.
17:00- Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Sióstr z róży Krystyny Pakla, za zmarłe siostry z tej róży.

Środa
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
17:00- Za zmarłego Alfreda Rędziniak.

Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
17:00- Za zmarłego Tadeusza Ladzińskiego.

Piątek
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
17:00- Za zmarłych Tadeusza i Julię Domaradzkich.

Sobota
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
17:00- Za zmarłą Magdalenę Pilecką.

Niedziela
8:00- Za zmarłego Józefa Śnieżek.
9:30- O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Sióstr z róży Barbary Bosek.
11:00- Za zmarłych Stanisławę, Michała i Józefa Szuba w rocznicę śmierci.
15:00- Nabożeństwo różańcowe.

Facebook

XXIX Niedziela Zwykła 17.10.2021

1. Dziś po mszy Święte o godzinie 11:00 kolejna katecheza przedmałżeńska.

2. Przyszła niedziela to niedziela misyjna- składka przeznaczona będzie na misje.

3. Również w przyszłą niedzielę o godzinie 11:00 w Zakątku Matki Bożej msza Święta myśliwska w intencji myśliwych Koła Łowieckiego ,,Bażant” w Czudcu.

4. W piątek 22.10.2021 wspomnienie Świętego Jana Pawła II.

5. W poniedziałek 18.10.2021 święto Świętego Łukasza Ewangelisty- modlimy się w intencji pracowników Służby Zdrowia.

6. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

7. Dyżur w Kościele numery od 310 do 332.

Msze Święte w tym tygodniu:

Poniedziałek
7:00- Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu Jolanty i Zbigniewa Bosek.
7:20- W intencji rodzin od numeru 280 do 310.
17:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.

Wtorek
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
Nabożeństwo do Świętego Jana Nepomucena.
17:00- Za zmarłą Marię Musiał w 1 rocznicę śmierci w intencji od dzieci z rodzinami.

Środa
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
17:00- Za zmarłych Bolesława i Janinę Sikora w intencji od syna.

Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
17:00- Za zmarłych Zofię i Stanisława Pałka.

Piątek
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
17:00- Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Maksymiliana i rodziców w rocznicę urodzin.

Sobota
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
17:00- Za zmarłych Jana i Marię Mandela.

Niedziela
8:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
9:30- Za zmarłych Mirosława, Marię i Stanisława Turek.
11:00- W intencji myśliwych Koła Łowieckiego ,,Bażant” w Czudcu.
15:00- Nabożeństwo Różańcowe.

Facebook

XXVIII Niedziela Zwykła 10.10.2021

1. Dzisiaj obchodzimy XXI Dzień Papieski.
Dzieci z Koła Misyjnego kwestują na Żywy Pomnik Jana Pawła II.

2. Dziś po mszy Świętej o godzinie 11:00 kolejna katecheza przedmałżeńska.

3. W przyszłą sobotę o godzinie 10:00 w Kościele spotkanie dla Kandydatów na ministrantów.

4. W środę kolejna katecheza dla klasy VIIIa i VIIIb.

5. W piątek jako III piątek miesiąca na mszy Świętej o godzinie 7:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

6. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

7. Dyżur w Kościele numery od 280 do 310.

Msze Święte w tym tygodniu:

Poniedziałek
6:30- W intencji rodzin od numeru 260 do 280.
Nowenna do świętego Mikołaja.
17:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.

Wtorek
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
Nabożeństwo do Świętego Jana Nepomucena.
17:00- Za zmarłych Alojzego i Janusza Rykała.

Środa
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
17:00- Dziękczynna o powrót do zdrowia Szymona i błogosławieństwo Boże dla całej Rodziny.

Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
17:00- O zdrowie dla Stanisława i całej Rodziny.

Piątek
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
17:00- Za zmarłą Janinę Majk w intencji od Pauliny z rodziną.

Sobota
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
7:20- Za zmarłą Janinę Majk w intencji od prawnuczki Leny z rodziną.
17:00- Za zmarłego Stanisława Józefczyk w 1 rocznicę śmierci.

Niedziela
8:00- Za zmarłych Emilię i Władysława Śnieżek w intencji od wnuka Jacka.
9:30- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
11:00- Za zmarłych Katarzynę i Stefana Sworst.

Facebook

XXVII Niedziela Zwykła 3.10.2021

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XXI Dzień Papieski pod hasłem ,,Nie lękajcie się”.
Dzieci z koła misyjnego będą kwestować na Żywy Pomnik Ojca Świętego Jana Pawła II. Zechciejmy jak co roku wesprzeć tę szlachetną inicjatywę.

2. W środę kolejna katecheza dla klasy VIIIa i VIIIb.

3. W sobotę o godzinie 10:00 spotkanie koła misyjnego.

4. Dziś nabożeństwo różańcowe o godzinie 15:00.

5. Dziś o godzinie 15:30 w Kościele kolejna katecheza przedmałżeńska.

6. W parafii Czudec dziś odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej.

7. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

8. Dyżur w Kościele numery od 260 do 280.

9. W przyszłą niedzielę po sumie katecheza przedmałżeńska.

Msze Święte w tym tygodniu:

Poniedziałek
7:00- W intencji rodzin od numeru 240 do 260.
17:00- Za zmarłego Mariusza Pałys , msza Święta gregoriańska.

Wtorek
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
Nabożeństwo do Świętego Jana Nepomucena.
17:00- Za zmarłego Jana Bosek w rocznicę śmierci.

Środę
7:00- Za zmarłych Janinę, Franciszka i Ryszarda Salwach.
17:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.

Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
17:00- Za zmarłego Adama Pileckiego.

Piątek
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
17:00- Za zmarłego Jana Głodowskiego w rocznicę śmierci.

Sobota
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
7:20- W intencji Bogu wiadomej.
17:00- Za zmarłego Jana Bosek w 5 rocznicę śmierci, za zmarłego Ryszarda w intencji od Edwarda Bosek z USA.

Niedziela
8:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
9:30- Za zmarłego Władysława Urban w rocznicę śmierci.
11:00- Za zmarłego Władysława Żelazny w 7 rocznicę śmierci.
15:00- Nabożeństwo różańcowe.

Facebook

XXVI Niedziela Zwykła 26.09.2021.

1. Dziś po mszy Świętej o godzinie 11:00 kolejna katecheza przedmałżeńska.

2. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca.

3. Spowiedź w I piątek rano od 6:30 i po południu od 15:30.

4. W piątek 1.10.2021 rozpoczęcie nabożeństw różańcowych.
W październiku msze Święte wieczorne o godzinie 17:00, a następnie nabożeństwo różańcowe.
Przeżyjmy ten szczególny miesiąc w łączności z Matką Bożą wypraszając sobie i bliskim potrzebne łaski do naszego codziennego życia.
Zapraszam do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych.

5. Nabożeństwo różańcowe w niedzielę o godzinie 15:00.

6. W I sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godzinie 7:00, natomiast na godzinę 18:00 zapraszam na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, gdzie zostaną wprowadzone relikwie błogosławionego Ignacego Kłopotowskiego, patrona od kłopotów.
Zwracam się z gorącą prośbą do parafian od numeru 70 do 140 o pomoc w przygotowaniu Zakątka Matki Bożej do nabożeństwa.
Prosiłbym jak zwykle o wykoszenie trawy, wygrabanie liści i przetarcie ławeczek.
Gdyby ktoś z tych parafian dysponował traktorem z przyczepą ,byłbym bardzo wdzięczny.
Prosiłbym Drogich Parafian w środę na godzinę 8:00 lub w innym dogodnym czasie.

7. Od 1.10.2021- będą odprawiane msze Święte gregoriańskie za zmarłego Mariusza Pałys.

8. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

9. Dyżur w Kościele numery od 240 do 260.

10. 1.10.2021 o godzinie 17:00 zapraszam dzieci klasy III, oraz ich rodziców.
Podczas mszy Świętej zostaną poświęcone i wręczone dzieciom różańce.

11. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i składka na cele diecezjalne.

Msze Święte w tym tygodniu:

Poniedziałek
7:00- W intencji rodzin od numeru 220 do 240.
Nowenna do świętego Mikołaja.

Wtorek
7:00- Za zmarłego Jerzego Szajna w intencji od mamy i rodziny.

Środa
7:00- Za zmarłego Jana Szpond w intencji od Wandy i Wiesława Sikora.
17:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18:00- Za zmarłą Kazimierę Szpond w 4 rocznicę śmierci.

Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłą Małgorzatę Pięciak.

Piątek
7:00- Za zmarłego Mariana Kwiatkowskiego.
17:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.

Sobota
7:00- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
18:00- Za zmarłych Wiktorię i Tomasza, za zmarłych Tadeusza i Stanisława Janik, za zmarłych z rodziny Magierów i Iskrzyckich.
18:00- Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Alicji i Romana Stachura w 20 rocznicę ślubu.

Niedziela
8:00- Za zmarłych Józefa i Józefę Basamon.
9:30- Za zmarłego Mariusza Pałys, msza Święta gregoriańska.
11:00- Za zmarłą Urszulę Sikora.
15:00- Nabożeństwo różańcowe.

Facebook

XXV Niedziela Zwykła 19.09.2021

1. Dziś Kwesta do skarbonek na Katolickie Radio Via.

2. W środę o godzinie 7:30 w Kościele katecheza dla klas VIIIa i VIIIb.

3. W środę po mszy Świętej o godzinie 18:00 zapraszam rodziców dzieci klasy III, które przygotowują się do I Komunii Świętej.

4. W sobotę o godzinie 10:00 spotkanie lektorów i ministrantów.

5. W przyszłą niedzielę składka na tacę na rzecz prac w naszym Kościele i parafii.

6. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.
Ponadto w naszym sklepiku można nabyć wspaniałą Książkę ,,Prymas Tysiąclecia” oraz obrazki z modlitwą do błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego

7. Dyżur w Kościele numery od 220 do 240.

Msze Święte w tym tygodniu:

Poniedziałek
7:00- W intencji rodzin od numeru 210 do 220.
Nowenna do świętego Mikołaja.

Wtorek
7:00- Za zmarłą Annę Nasiadka intencja z róży Stanisławy Nowak.
Nabożeństwo do Świętego Jana Nepomucena.

Środa
7:00- Za zmarłą Annę Nasiadka w intencji od Koła Gospodyń Wiejskich w Połomii.
17:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18:00- Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla sióstr z róży Bożeny Wójcik.

Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłą Annę Nasiadka w intencji od Heleny Brzyskiej.

Piątek
7:00- Za zmarłego Jana Szpond w intencji od Moniki Walus z rodziną.

Sobota
7:00- Za zmarłego Jerzego Szajna w intencji od mamy i rodziny.

Niedziela
8:00- Za zmarłą Marię Szarek w 11 rocznicę śmierci.
9:30- Za zmarłego Władysława Pietrucha.
11:00- Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla sióstr z róży Teresy Banaś.

Facebook

XXIV Niedziela Zwykła 12.09.2021.

1. We wtorek 14.09.2021 Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
O godzinie 17:00 Msza Święta w Zakątku Matki Bożej, a następnie Droga Krzyżowa oraz poświęcenie pomnika błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

2. W środę 15.09.2021 Święto Matki Bożej Bolesnej.
Msza Święta w Zakątku Matki Bożej o godzinie 17:00, a następnie udamy się na Dróżki 7 Boleści Matki Bożej, weźmy Kochani liczny udział w tych nabożeństwach.

3. W piątek wypada III piątek miesiąca, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego na mszy Świętej o godzinie 7:00.

4. W sobotę święto świętego Stanisława Kostki- patrona dzieci i młodzieży polskiej.

5. W przyszłą niedzielę składka na Katolickie Radio Via.

6. Również w przyszłą niedzielę tradycyjnie składka na listę na rzecz naszej Pani Organistki 30 zł od rodziny, jako podziękowanie za pracę na rzecz naszej parafii.

7. Spotkanie Koła Misyjnego w sobotę o godzinie 10:00 w Domu Parafialnym.

8. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

9. Dyżur w Kościele numery od 210 do 220.

Msze Święte w tym tygodniu:

Poniedziałek
6:30- W intencji rodzin od numeru 200 do 210.
Nowenna do świętego Mikołaja.

Wtorek- Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
6:30- Za zmarłego Jana Szpond w intencji od sąsiadów Sołtysów i Gorzyników.
Nabożeństwo do Świętego Jana Nepomucena.
17:00- Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Beaty i Wiesława Kawalec.

Środa- Święto Matki Bożej Bolesnej
7:00- Za zmarłego Jana Szpond w intencji od kuzyna Antoniego z rodziną.
17:00- O Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla braci z róży Antoniego Janika.

Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłą Annę Nasiadka w intencji od rodziny Niemców z Dynowa.

Piątek
7:00- Za zmarłego Edwarda Łuszczek w intencji od Marii i Józefa Bosek.

Sobota
7:00- Za zmarłego Jana Czyż w 29 rocznicę śmierci.
7:20- Za zmarłego Ryszarda Bosek w intencji od rodziny Kempa.

Niedziela
8:00- Za zmarłych Adama i Marię Uryniak.
9:30- Za zmarłego Andrzeja Pałys w intencji od Adama, Pauliny i Tadeusza.
11:00- Za zmarłych Mariana i Bronisławę Teper.

 

W piątek o 7:30 Katecheza dla klasy VIIIa i VIIIb w Kościele.
W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godzinie 11:00 Katecheza przedmałżeńska dla młodzieży naszej parafii, która ukończyła 17 lat.

Facebook

XXIII Niedziela Zwykła 5.09.2021.

1. Dziś arodacja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajmniec różańcowych i składka na Seminarium Duchowne.

2. Dziś również w dalej Polsce kwesta do skarbonek na rzecz uchodźców z Afganistanu, naszej świątyni są wystawione skarbonki, gdzie można złożyć ofiarę.

3. W przyszłą niedzielę w Warszawie odbędzie się uroczystość beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej.
Szczególnie polecamy się Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu- patronowi naszej szkoły.

4. 8.09.2021- wypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny- Matki Bożej siewnej.
W zakątku Matki Bożej msza święta o godzinie 17:00, a następnie udamy się na dróżki różańcowe.
Różaniec będzie miał charakter przebłagalny.
Zapraszam Drogich Parafian do licznego udziału w nabożeństwie, a szczególnie dzieci i młodzież.

5. W przyszłą sobotę o godzinie 10:00 zbiórka ministrantów, lektorów i Kandydatów na ministrantów, zbiórka jest obowiązkowa.

6. Składam podziękowanie za złożoną składkę na rzecz prac w kościele i parafii, składka wyniosła 3.125 zł.

7. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny, do nabycia również Kalendarz Rolniczy.

8. Dyżur w Kościele numery od 200 do 210.

Msze Święte w tym tygodniu:

Poniedziałek
7:00- W intencji rodzin od numeru 180 do 200.
Nowenna do świętego Mikołaja.

Wtorek
7:00- Za zmarłego Jana Szpond w intencji od Związku Emerytów i Rencistów z Połomii.
Nabożeństwo do Świętego Jana Nepomucena.

Środa- Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
7:00- Za zmarłego Stanisława Kosturek w 20 rocznicę śmierci.
17:00- Dziękczynna za zbiory z prośbą o opiekę Matki Bożej dla sióstr z róży Marii Musiał.

Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- W intencji dzieci Alicji i wnuków.

Piątek
7:00- W intencji Bogusławy i jej rodziny w intencji Bogu Wiadomej.

Sobota
7:00- Za zmarłą Bronisławę Kozioł o błogoswieństwo Boże dla Stefanii.

Niedziela
8:00- Za zmarłych Stanisława, Katarzynę, Jana i Annę Noworól.
9:30- Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Bożeny i Władysława Wójcików.
11:00- Za zmarłych Janinę i Stanisława Pszonka.

Facebook

XXII Niedziela Zwykła 29.08.2021

1. W środę rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego.
Serdecznie zapraszam uczniów naszej szkoły na mszę świętą o godzinie 8:00, zapraszam nauczycieli, wychowawców oraz rodziców dzieci na wspólną modlitwę w naszych wspólnych intencjach, prosząc o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

2. W przyszłą niedzielę na Jasnej Górze, dzień ogólnopolskiego dziękczynienia za plony.

3. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajmniec różańcowych i składka na Seminarium Duchowne.

4. Na prośbę Episkopatu Polski w przyszłą niedzielę w całej Polsce ,odbędzie się kwesta do skarbonek na rzecz uchodźców z Afganistanu.

5. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
Spowiedź w I czwartek od 6:30
Spowiedź w I piątek rano od godziny 6:30 i po południu od godziny 16:30.

6. W I sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godzinie 7:00, natomiast na godzinę 19:00 zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie, gdzie zostaną wprowadzone relikwie błogosławionego Bogumiła biskupa.
Zwracam się z gorącą prośbą do parafian od numeru 1 do 70 o pomoc w przygotowaniu Zakątka Matki Bożej do nabożeństwa.
Tradycyjnie bardzo bym prosił o wykoszenie trawy, wygrabanie liści oraz przetarcie ławeczek.
Prosiłbym drogich parafian w środę o godzinie 8:00, lub w innym dogodnym czasie.

7.Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

8. Dyżur w Kościele numery od 180 do 200.

Msze Święte w tym tygodniu:

Poniedziałek
7:00- W intencji rodzin od numeru 170 do 180.
Nowenna do świętego Mikołaja.

Wtorek
7:00- Za zmarłego Jana Szpond w intencji od kuzyna Wiesława Szpond.
Nabożeństwo do Świętego Jana Nepomucena.

Środa
7:00- Dziękczynna w 60 rocznicę urodzin Janusza.
8:00- O błogosławieństwo Boże dla dzieci z naszej szkoły, oraz rodziców i wychowawców.
17:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
18:00- O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla pielgrzymów którzy będą się udawali się do Zakopanego.

Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłego Józefa Urban w rocznicę śmierci.

Piątek
7:00- Za zmarłego Jana Szpond w intencji od kuzna Józefa Sikory.
18:00- Za pracowników MTA Engineering o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Sobota
7:00- Za zmarłego Jana Szpond w intencji od Teresy Szpond z rodziną.
19:00- Dziękczynna w 45 rocznicę ślubu Zofii i Sylwestra Betleja.
19:00- Za zmarłych Mariana i Bronisławę Teper.

Niedziela
8:00- Za zmarłych Józefa i Józefę Basamon.
9:30- Za zmarłych Marię i Czesława Musiał.
11:00- Dziękczynna za zbiory z rejonu Sołtysie.

Facebook

XXI Niedziela Zwykła 22.08.2021.

1. W poniedziałek wspomnienie błogosławionego Władysława Findysza.

2. W czwartek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

3. W przyszłą niedzielę w Katedrze dziękczynienie za tegoroczne zbiory i dzień modlitwy o Boże błogosławieństwo dla rolników.

4. Pan kościelny składa podziękowanie za złożoną składkę na rzecz jego osoby- składka wyniosła 7 460 zł.

5. Wyjazd pielgrzymów udających się po relikwie Świętego Stanisława do Krakowa w środę 25.08.2021 o godzinie 4:30.

6. W przyszłą niedzielę składka na tacę na rzecz prac w naszym kościele i parafii.

7. Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

8. Dyżur w Kościele numery od 170 do 180.

Msze Święte w tym tygodniu:

Poniedziałek
7:00- W intencji rodzin od numeru 160 do 170
7:00- Za zmarłą Małgorzatę Pięciak w rocznicę śmierci.
Nowenna do świętego Mikołaja.

Wtorek
7:00- Za zmarłych Stanisławę i Zygmunta Basamon.
Nabożeństwo do Świętego Jana Nepomucena.

Środa
7:00- Nowenna*
7:00- Za zmarłego Piotra Szczygieł.
* Wyjątkowo nowenna ze względu na wyjazd po relikwie do Krakowa.

Czwartek
6:30- Adoracja Najświętszego Sakramentu.
7:00- Za zmarłych Kazimierę i Kazimierza Gwizdak.

Piątek
7:00- Za zmarłego Adama Telesz w 2 rocznicę śmierci.

Sobota
7:00- Za zmarłych Genowefę i Ignacego Rokita w intencji od rodziny Kempa.

Niedziela
7:00- Za zmarłych Ludwika i Annę Marcinowskich.
9:30- Za zmarłych Janinę i Mariana Ochałek.
11:00- Za zmarłego Jana Basamon w 10 rocznicę śmierci.

Facebook